cropped-cropped-spa-masaj-seffaf-logo.png

HAKKIMIZDA

bİZ kİMİZ ?

SPA&MASAJ VE TAMAMLAYICI TERAPİLER DERNEĞİ

BİZ KİMİZ?

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği , eğitimler, eğitim seminerleri, kamplar ve uluslararası etkinlikler düzenleyerek masajı dünya çapında yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği resmi olarak akredite bir kuruluştur.

Amacımız,  Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği üyesi tüm kurum ve bireyleri destekleyerek masaj eğitiminin gelişmesini sağlamaktır. Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği’nin misyonu, uzmanları tek bir başlık altında birleştirmek ve dünya çapında masaj teorisi ve pratiğini tanıtmaktır.

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği üyeleri, herhangi bir ulusal masaj federasyonu, yerel masaj birlikleri, üniversiteler gibi tüm eğitim kurumları, kolejler, okullar ve masaj hizmeti sunan tüm şirketler, profesyonel terapistler, herhangi bir teorik veya pratik yolla masaj yapan tüm bireyler dahil olabilir.

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği,  etkinlikler, stajlar ve kamplarla ilgili birçok eğitim programına sahiptir. Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği ile işbirliği, dünya sahnesinde deneyim ve bilgiyi paylaşmak için harika bir fırsattır.

healthlogo (4)

HEDEFİMİZ

Amacımız, Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği üyesi tüm kurum ve bireyleri destekleyerek masaj eğitiminin gelişmesini sağlamaktır. Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği‘nin misyonu, uzmanları tek bir başlık altında birleştirmek ve dünya çapında masaj teorisi ve pratiğini tanıtmaktır.

GÖREVİMİZ

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği etkinliğimizi küresel sahnede genişletmeye inanıyoruz.

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneğin'de ETKİNLİĞİMİZİ KÜRESEL SAHNEDE GENİŞLETECEĞİMİZE İNANIYORUZ

Tüm katılımcılar, yalnızca şimdiye kadar kazanılan deneyimleri paylaşma fırsatına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yeni bir şeyler öğrenme ve becerilerini geliştirme fırsatına da sahiptir. Ayrıca yeni teknikleri deneyimlemek için harika bir yoldur.

Seminerlere katılım, örneğin bilgi yayma ve ağ oluşturma fırsatları gibi her zaman birçok fayda sağlar. Bir seminer, uzmanlar tarafından sunulan bir günlük, kompakt bir deneyim olabilir veya çeşitli konular, çalıştaylar ve yuvarlak masa tartışmaları ile birkaç güne yayılabilir. Bir seminere katılanlar konuyla ilgili ortak bir ilgiyi paylaşırlar. Bu, aynı işteki diğer profesyonellerle yüz yüze görüşme fırsatı sunar. Bu tür etkinliklerin, çeşitli etkinlikler yoluyla ilgi alanlarımızın çeşitliliğini ortaya çıkarmanın mümkün olduğunu da unutmamalıyız.

Seminer tarihleri ​​ve konuları hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız halinde lütfen yönetimimiz ile iletişime geçiniz.

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği ULUSLARARASI DEĞİŞİM SEMİNERLERİ

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği Uluslararası Değişim Seminerleri, Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği'nin yeni bir girişimidir. Amacımız, dünyadaki en iyi okullar arasında uluslararası eğitim deneyiminin genişletilmesine yardımcı olmaktır. Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği Uluslararası Değişim Seminerlerine katılım, size uluslararası düzeyde deneyim ve bilgi paylaşımı yapma, faaliyetlerinizi tanıtma ve okullarla işbirliği kurma fırsatı verecektir.

SAĞLIK

MASAJ

GÜZELLİK

UZMANLAR
0
MUTLU KULLANICILAR
0 +
TEKLİFLER
0 +
SERTİFİKA
0

Ekibimizle Tanışın

George Thoktaridis

Aşkın Demirgöz

Akademimiz, yeni tekniklerin yanı sıra geleneksel teknikleri de paylaşarak ve derinleştirerek başarılı bir kariyer için tüm imkanları sunar, bu konuda tanınmış profesyonel markalarla işbirliği yaparak öğrencilere en yüksek kalitede ürün, alet ve ekipman sunar. Öğrencilerimizin en iyi eğitimi, en yüksek standartlarda, ekipte iyi yetişmiş eğitmenler, alanlarında gerçek profesyoneller bulundurma ihtiyacını ilk sıraya koyuyoruz. Derslerin kalitesi ve öğretimi Avrupa Birliği gereklilikleri ve standartlarına uygundur.
Aşkın Demirgöz